Free songs
Home / समाचार / संक्षिप्त समाचार / पीडित परिवारलाई सहयोग प्रदान

पीडित परिवारलाई सहयोग प्रदान

 

भालुबाङ – राप्ती अटो  इञ्जिनियरिङ एशो सिएशन शाखा कार्यालय भालुबाङले  गुड्डु अटो  वर्कसपका सञ्चालक राप्ती अटो  इञ्जिनियरिङ शाखा कार्यालय भालुबाङका सदस् य गुड्डु गुप्ताको  निधन भएपछि शो काकूल परिवारलाई सहयो ग स् वरुप १५ हजार छ सय रुपै या“ प्रदान गरे को  छ ।

आइतवार स् व. गुड्डु गुप्ताकी आमा गो दावरी गुप्तालाई एक कार्यक्रम आयो जना गरी राप्ती अटो  इञ्जिनियरिङका अञ्चल अध्यक्ष टो पबहादुर कार्कीले  नगद सहयो ग प्रदान गर्नुभएको  हो  ।
राप्ती अटो  इञ्जिनियरिङ एशो सिएशन आफ्ना सदस्य तथा कर्मचारीको  दुःख सुखमा साथ रहे को ले  स् व. गुड्डु गुप्ताको  चिरशान्तिको  कामना गदैर्  परिवारलाई सहयो ग गरिएको  राप्ती अटो  इञ्जिनियरिङ अञ्चल अध्यक्ष टो पबहादुर कार्कीले  जानकारी दिनुभयो  ।

 

Loading...

About युगबोध

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top